طرح
طرح گراد سپاهان

طرح گراد سپاهان

امروزه به دلیل گسترش روز افزون نیاز به نقشه در اغلب کارهای دولتی و یا خصوصی باید همگام با افزایش نیاز راه ها و روش های ساده تر و سریع تر برای تولید نقشه نیز گسترش یابند در همین راستا به دلیل هزینه فراوان و مشکلات زیادی که پرواز یک هواپیما برای عکس برداری دارد استفاده از پهپاد گزینه مناسبی است.

شرکت طرح گراد سپاهان با تخصص در زمینه خدمات نقشه برداری هوایی با پهپاد جز چند شرکت کاملا تخصصی در این زمینه می باشد که از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده وبا بهره بردن از انواع تجهیزات مدرن نقشه کشی توانسته گام های بلندی در این زمینه بردارد.

شرکت طرح گراد سپاهان به عنوان متخصصان نقشه برداری هوایی مجهز به تجهیزات کاملا حرفه ای این توانایی را دارد که هر گونه خدمات نقشه برداری با پهپاد و هواپیماهای بدون سرنشین در زمین های با مقیاس بزرگ در مدت زمان مناسب و با هزینه عالی، با جزئیات بسیار بیشتر و دقیق تر نسبت به روش های نقشه برداری زمینی، به اجرا در آورد.

متخصصان طرح گراد قادر خواهند بود از نقشه برداری های هوایی با پهپاد های مخصوص و حرفه ای ضمن اخذ تصاویر قائم به‌صورت یکپارچه و یکنواخت، برداشت دقیق جزئیات در نقاط شکست، ترانشه ها و سایر عوارض خاص توپوگرافی نقشه های توپوگرافی استانداردی به شما ارائه دهند.

هدف از تاسيس شركت طرح گراد سپاهان تامين بخشي از نياز مبرم بخش عمراني كشور جهت دستيابي به اطلاعات دقيق و قابل اعتماد در زمينه نقشه برداري ،شامل مكان يابي دقيق، تهيه نقشه هاي توپوگرافي و پلانيمتري و كاداستر شهري و غير شهري و  نقشه برداری معادن و مکانهای صعب العبور و پروژه هاي شركت گازشامل نقشه برداري ، بازاريابي، خط سير ، طراحي ومديريت بانكهاي اطلاعاتي GIS و نيز دستيابي به اطلاعات جديد از تكنولوژي روز دنيا و انتقال دانش امروزي به كشور و تربيت نيروي متخصص در اين زمينه مي باشد .

لازم به ذکر است که شرکت طرح گراد سپاهان با فعالیت های شایسته خود در این راستا سهم بسزایی از پروژه های ملی و استانی را از آن خود نموده است.

گالری تصاویر

  • پیش فرض
  • گالری پروژه ها
  • Service
شماره یک

شماره یک

شماره دو

شماره دو

سرویش

سرویش

طرح گراد سپاهان

ارائه دهنده خدمات مشاوره، طراحی و اجرای پروژه های نقشه برداری معدن، نقشه برداری با پهباد، نقشه برداری زمینی، نقشه برداری معدن با پهباد، نقشه برداری با GPS سه فرکانس، GPS وکارتوگرافی، نقشه برداری ماهواره ای و فروش داده های ماهواره ای

اصفهان، بهارستان، خیابان ولیعصر، ابتدای خیابان فرات، مجتمع تجاری اداری میلاد نور، طبقه سوم، واحد 12