فروش داده های ماهواره ای - تصاویر ماهواره ای

اگر به تصاویر ماهواره ای علاقه دارید و یا برای کارهایتان به داده های ماهواره ای با کیفیت و رزولوشن بالا احتیاج دارید؛ ما اینجاییم تا شما را به خواسته هایتان برسانیم.

کارشناسان و مسئولین ما به صورت شبانه روز در تلاش اند تا اسباب رضایت شما را فراهم  سازند و بتوانند شما را در انتخابی متناسب با پروژه و بودجه تان، راهنمایی کنند.

ما در شرکت طرح گراد سپاهان امکان تهیه مهمترین تصاویر ماهواره ای را با قیمت بسیار مناسب و در کوتاه ترین زمان ممکن فراهم ساخته ایم.

شرکت طرح گراد سپاهان نماینده چندین ماهواره مطرح در سطح دنیا است و سالها تجربه در زمینه تهیه این تصاویر را نیز دارد.همچنین سفارش خرید تصاویر ماهواره ای که از طریق ما انجام می شود؛ مطابق با استانداردهای جهانی و با هزینه ای نزدیک، برابر و یا حتی کمتر از قیمت های جهانی صورت می پذیرد.

خرید تصاویر ماهواره ای توسط تیم طرح گراد از منابع رسمی و معتبر صورت می گیرد؛ ما همچنین فرایند سفارش را برای شما با کاهش بروکراسی اداری آسان نموده ایم.

فروش داده های ماهواره ای

نکات مورد توجه هنگام سفارش به شرکت طرح گراد

در اینجا به برخی از نکاتی که هنگام سفارش باید به آنها توجه کنیم،اشاره می کنیم:

  • لطفا در هنگام انتخاب نوع تصاویر به شرایط اختصاصی هریک از سنجنده­‌ها برای خرید مانند: حداقل سفارش، آرشیو یا به روز بودن، سطح تصویر یا محصول و ... دقت فرمایید.
  • در صورت ثبت و پرداخت هزینه و سپس لغو شدن آن توسط کارفرما، پرداخت مبلغ جریمه بر عهده خریدار محترم خواهد بود.
  • کل مبلغ خریداری تصویر در ابتدا دریافت‌‌ می‌شود.
  • تعیین زمان برای تحویل تصاویر ماهواره ای به صورت دقیق امکان پذیر‌‌ نمی‌­باشد و با توجه به کشور سازنده متغییر است اما سعی بر آن داریم که در کمترین زمان ممکن این تصاویر را در اختیار کاربران محترم قرار دهیم.
  • و...

کارشناسان ما استعلامات شما را در سریع ترین زمان ممکن و حتی در روزهای تعطیل پاسخ داده و یا پیگیری می نمایند. ما همچنین در خدمات پس از فروش نیز در کنار شما هستیم و شما را در استفاده هرچه بیشتر این داده های ارزشمند یاری خواهیم کرد. پس بدون معطلی از هر طریق که صلاح می دانید با ما تماس بگیرید.

ما  همواره برای جلب رضایت شما در تلاشیم و امیدواریم که خدمات ما در زمینه فروش داده های ماهواره ای برای شما سودمند واقع شده باشد و بتوانیم در راستای فروش داده های ماهواره ای بدرخشیم.

طرح گراد

شرکت طرح گراد سپاهان
ارائه دهنده خدمات مشاوره، طراحی و اجرای پروژه های
نقشه برداری معدن، نقشه برداری با پهباد، نقشه برداری زمینی، نقشه برداری معدن با پهباد، نقشه برداری با GPS سه فرکانس، GPS وکارتوگرافی، نقشه برداری ماهواره ای و فروش داده های ماهواره ای

اصفهان، بهارستان، خیابان ولیعصر، ابتدای خیابان فرات، مجتمع تجاری اداری میلاد نور، طبقه سوم، واحد 12

ارتباط با مدیریت :