خدمات نقشه برداری با پهپاد طرح گراد

ارائه خدمات نقشه برداری شامل مشاوره، طراحی و اجرا در زمینه نقشه برداری با پهپاد، نقشه برداری معدن با پهپاد، نقشه برداری با gps، کاداستر شهری با پهپاد، کاداستر کشاورزی با پهپاد، نقشه برداری ماهواره ای، فروش تصاویر ماهواره ای،

نقشه برداری معدن با پهپاد

نقشه برداری معدن با پهپاد، یکی از انواع نقشه برداری هوایی محسوب می شود که برای اکتشاف معادن و ایجاد تونل راه سازی استفاده می شود. در واقع به صرفه بودن استفاده از پهپاد در مقایسه با هواپیما، یکی از دلایل استفاده از آن در پروژه های مختلف است. در ادامه کاربرد پهپاد در نقشه برداری معدن را می خوانیم.

بیشتر ..

کاداستر شهری با پهپاد

نقشه برداری شهری، برای تهیه و اجرای طرح‌های جامع و تفصیلی شهرها به کار می‌رود در بعضی مناطق نقشه برداری به روش زمینی بسیار سخت بوده و این کار با پهپاد آسان تر و سریع تر صورت می گیرد. شرکت طرح گراد یکی از موفق ترین تیم ها در زمینه ی نقشه برداری شهری با پهپاد و کاداستر شهری با پهپاد است .

بیشتر ..

کاداستر اراضی کشاورزی با پهپاد

نقشه برداری با پهپاد از اراضی کشاورزی موجب بهبود فرایند کشاورزی از جمله راندمان محصولات، کاهش هزینـه و تخمـین دقیـقتـر میزان محصول می شود.در حال حاضر 70% اراضی کشور فاقد سند مالکیت است که سازمان های مرتبط تلاش دارند با تهیه کاداستر اراضی کشاورزی با پهپاد، این مشکل را حل کنند.در ادامه بیشتر بخوانید:

بیشتر ..

نقشه برداری کریدور با پهپاد - نقشه برداری مسیر

برای نقشه برداری راه،خطوط انتقال نیرو و.. یا نقشه برداری کریدور،که در مناطقی به عرض چندمتر و یا چندصدمتر و یا به طول چندکیلومتر هستند چون به صورت طولی در سطح منطقه پرواز میشود؛بهتر است از پهپاد در نقشه برداری استفاده شود،زیرا قابلیت دورشدن به فواصل چندکیلومتر را دارند.

بیشتر ..

تهیه نقشه توپوگرافی با استفاده از تصاویر ماهواره ای

نقشه‌ توپوگرافی، نشان دهنده ویژگی های فیزیکی سطح زمین اعم از عوارض طبیعی و عوارض انسانی می‌باشند. اکثر نقشه های توپوگرافی از روی تصاویر ماهواره ای و هوایی بدست می‌آیند و در مطالعات زمین شناسی کاربرد بسیار دارند.در ادامه کاربرد نقشه های توپوگرافی بیان شده است.

بیشتر ..

پردازش تصاویر ماهواره ای

پردازش تصاویر ماهواره ای به معنی جمع آوری اطلاعات بدون تماس فیزیکی از عوارض سطح زمین است. ماهواره های تصویربرداری،تصویر را در طول موج های مختلف میگیرند، تصاویر بدست آمده توسط نرم افزار پردازش تصاویر ماهواره ای، پردازش میشوند.نمونه های این نرم افزارها در ادامه بیان شده است.

بیشتر ..

نقشه برداری با پهپاد

نقشه برداری با پهپاد یکی از روش های نوین برای ارائه داده های دیجیتالی در دنیای امروزی است.در این روش، از پهپاد به همراه یک دوربین غیر متریک استفاده می شود که مهمترین مزیت آن صرفه جویی در زمان و هزینه می باشد.در ادامه مراحل نقشه برداری با پهپاد را بیان کرده ایم.

بیشتر ..

نقشه برداری با GPS سه فرکانس

جی پی اس نقشه برداری (جی پی اس ایستگاهی و یا جی پی اس سه فرکانسه) علاوه بر امواج L1 و L2 قابليت دريافت موج L5 را نیز دارد که جهت بهبود كيفيت اطلاعات دريافتي و بهينه سازي امواج استفاده مي شود. شرکت نقشه برداری طرح گراد سپاهان با توانایی بالا قادر به انجام نقشه برداری با GPS سه فرکانس می باشد.

بیشتر ..

GIS و کارتوگرافی

تفاوت GIS و کارتوگرافی در این است که جی آی اس یا سامانه ی اطلاعات جغرافيايی برای جمع آوری و تجزيه و تحليل اطلاعاتی كه به نحوی با موقعيت جغرافيايی در ارتباط هستند به كار گرفته مي شوند اما کارتوگرافی به علم تهیه ی نقشه گفته می شود.در ادامه با وظایف اصلیGIS و دلا‌یل استفاده از GIS بیشتر آشنا می شوید.

بیشتر ..

فروش داده های ماهواره ای - تصاویر ماهواره ای

شرکت طرح گراد در راستای تهیه نقشه های ماهواره ای ، بازوی توانمند مهندسین در امور نقشه برداری محسوب می شود.ما همواره برای جلب رضایت مشتریان در تلاشیم و امیدواریم که خدمات ما در زمینه فروش داده های ماهواره ای با برای شما سودمند واقع شود.برای مطالعه نکات مورد توجه هنگام سفارش ادامه مطلب را بخوانید.

بیشتر ..

نقشه برداری معدن

نقشه برداری معدن یکی از شاخه های علم مهندسی نقشه برداری است که در استخراج و اکتشاف معادن، ایجاد تونل راه سازی و انتقال آب از آن استفاده می شود .در نقشه برداری معدن و تونل نیاز به دقت بالایی وجود دارد. در ادامه مراحل نقشه برداری معدن را بیان می کنیم.

بیشتر ..

نقشه برداری زمینی

تهیه نقشه با استفاده از ابزارهای اندازه گیری و عملیات میدانی ،نقشه برداری زمینی نامیده می‌شود که یکی از خدمات شرکت طرح گراد سپاهان می باشد.در هر پروژه، تعدادی نقطه با دقت و استحکام بالا ایجاد می شود که ایستگاه نقشه برداری زمینی نام دارند و پایه و اساس نقشه برداری منطقه و برداشت عوارض می باشد.

بیشتر ..

نقشه برداری ماهواره ای

یکی از فعالیت های شرکت طرح گراد سپاهان ،نقشه برداری ماهواره ای با دقت بالا و رنج گسترده ،در تمامی مناطق می باشد که همین امر باعث شده در میان رقبای خود از امتیاز بالاتری برخوردار باشد.در ادامه ی مطلب فعالیت های مهندسین مجرب شرکت طرح گراد در زمینه ی کاربردهای نقشه برداری ماهواره ای را بیان کرده ایم.

بیشتر ..

طرح گراد

شرکت طرح گراد سپاهان
ارائه دهنده خدمات مشاوره، طراحی و اجرای پروژه های
نقشه برداری معدن، نقشه برداری با پهباد، نقشه برداری زمینی، نقشه برداری معدن با پهباد، نقشه برداری با GPS سه فرکانس، GPS وکارتوگرافی، نقشه برداری ماهواره ای و فروش داده های ماهواره ای

اصفهان، بهارستان، خیابان ولیعصر، ابتدای خیابان فرات، مجتمع تجاری اداری میلاد نور، طبقه سوم، واحد 12

ارتباط با مدیریت :